Mladá fronta DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.

Inzerentům nabízí možnost oslovit kvalitní cílovou skupinu čtenářů, kteří patří k aktivní a dobře situované části populace. Přehledná struktura novin včetně tematických příloh poskytuje příležitost pro přesné zacílení obchodního sdělení a tím i vyšší efektivitu reklamy.

Mladá fronta DNES vychází od 14. října v nové podobě. Proměnou prošlo záhlaví novin, stránky jsou nyní barevnější a přehlednější. Ještě větší důraz než dříve je kladen na autorské čtení.

Standardní rubriky, které čtenáři najdou v novinách každý den, jsou: Z domova, Ekonomika, Publicistika, Ze světa, Kultura, Názory, dále zprávy z regionu a Sport.

Rubrika Publicistika je novinkou a je zaměřena na události z domova a ekonomická témata. Rozšířením na dvě strany posílí i kultura. Čtvrteční vydání tradičně obsahuje přílohu Zaměstnání.

Sobotní vydání přináší navíc rubriku Scéna, zahraniční zajímavosti a zprávy ze společnosti.

Mladá fronta DNES je nově také doplněna každý den o plnohodnotný časopis. Ke stávajícím, které čtenáři již znají, dostalo svůj vlastní časopis i úterní a páteční vydání. Mladá fronta DNES je tak jediným českým deníkem, který svým čtenářům nabízí časopis k novinám každý den zdarma.

PONDĚLÍ – Ona Dnes

Nejčtenější časopis pro ženy, který vychází v České republice. Přináší rozhovory s ženami, které mají zajímavé a inspirativní osudy, i se známými osobnostmi o tom, jaké opravdu jsou. Píše o tom, co se dotýká každodenního života každé ženy. A nechybí samozřejmě módní trendy, kosmetika, vaření a zdravý životní styl. Společně s rozhovory vytváří i původní stylizované fotografie zpovídaných osobností a sází na moderní grafické zpracování autorských i ilustračních fotografií a textů.

ÚTERÝ – Auto DNES

V úterý v Mladé frontě DNES čtenáři naleznou zcela nový časopis Auto DNES. Jeho kořeny jsou v dosavadní úspěšné rubrice Auto, ale kromě automobilů se nově zaměřuje navíc také na moderní technologie, jako jsou mobilní telefony, nositelná elektronika nebo třeba fotoaparáty.
Najdete v něm novinky, nezávislé testy aut a elektroniky, reportáže, články o autoveteránech, ale také finanční témata.

STŘEDA – Doma DNES

Ve středu vychází Doma DNES. Představuje nejčtenější hobby časopis na trhu. Obsahem jsou články o stavbě a domácnosti a čtenářsky zajímavé rubriky jako jsou návody pro kutily a inspirace pro dům a zahradu. Zacíleno je rovnocenně na mužské i ženské čtenáře. Nově je zde rubrika o technice pro domácnost, kutilské postupy a novinky.

ČTVRTEK – Magazín DNES+TV

Ve čtvrtek je součástí Mladé fronty DNES Magazín DNES+TV. Je plnohodnotný společenský časopis pro všechny generace. Důležitou součástí je rozsáhlý televizní program. Čtenáři zde najdou rozhovory se známými osobnostmi, společenská témata, reportáže a fotoreportáže.

PÁTEK – Rodina DNES

Čtenáři pátečního vydání se mohou těšit na časopis Rodina DNES. Najdete v něm zábavné čtení pro celou rodinu: rodiče, prarodiče i děti. Dozvíte se novinky ze života slavných rodin, rozhovory s nimi, přečtete si tipy na zábavu a trávení společného volného času. Podstatnou část časopisu tvoří sekce věnovaná zdraví a alternativní medicíně, časopis je také rádcem pro specifické situace ve škole, mezi vrstevníky i v rodině samotné.

SOBOTA – Víkend DNES

V sobotu v deníku čeká na čtenáře časopis Víkend DNES, čtení pro zábavu i poučení na celé dva dny. Víkend DNES je plný tipů na cestování, rad do kuchyně, novinek ze světa vědy i techniky a pravidelné čtení zde najdou zájemci atraktivních oborů, jakými jsou příroda, kriminalistika, historie nebo sport.

CITY LIFE

Luxusní měsíčník věnovaný Praze. Časopis CITY LIFE je plný exkluzivních rozhovorů, aktuálních témat, reportáží a přehledů událostí, které hýbou pražským společenským životem.