Mladá fronta DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.

Inzerentům nabízí možnost oslovit kvalitní cílovou skupinu čtenářů, kteří patří k aktivní a dobře situované části populace. Přehledná struktura novin včetně tematických příloh poskytuje příležitost pro přesné zacílení obchodního sdělení a tím i vyšší efektivitu reklamy.

Standardní rubriky, které čtenáři najdou v novinách každý den, jsou: Z domova, Ekonomika, Publicistika, Ze světa, Kultura, Názory, dále zprávy z regionu a Sport.

Rubrika Publicistika je zaměřena na události z domova a ekonomická témata. Rozšířením na dvě strany posiluje kultura. Čtvrteční vydání tradičně obsahuje přílohu Zaměstnání.

Sobotní vydání přináší navíc rubriku Scéna, zahraniční zajímavosti a zprávy ze společnosti.

Mladá fronta DNES je také pravidelně doplněna o plnohodnotný časopis.

PONDĚLÍ – Ona Dnes

Ona DNES je časopis pro ženy. Píše o módních trendech, kosmetice, vaření a zdravém životním stylu. Přináší zajímavé články i kvalitní fotografie v moderním grafickém zpracování.

ÚTERÝ – Testy kvality

V úterý v Mladé frontě DNES čtenáři naleznou speciální přilohu s ověřenými spotřebitelskými TESTY KVALITY

STŘEDA – Doma DNES

Ve středu vychází hobby časopis Doma DNES. Obsahem jsou články o stavbě a domácnosti a čtenářsky zajímavé rubriky jako jsou návody pro kutily a inspirace pro dům a zahradu. Zacíleno je rovnocenně na mužské i ženské čtenáře. Nově je zde rubrika o technice pro domácnost, kutilské postupy a novinky.

ČTVRTEK – Magazín DNES+TV

Ve čtvrtek je součástí Mladé fronty DNES Magazín DNES+TV. Je plnohodnotný společenský časopis pro všechny generace. Důležitou součástí je rozsáhlý televizní program. Čtenáři zde najdou rozhovory se známými osobnostmi, společenská témata, reportáže a fotoreportáže.

PÁTEK – DNES Speciál

Čtenáři pátečního vydání se mohou těšit na časopis DNES Speciál, který nabízí pestrou škálu témat z oblasti zdraví, finančního poradenství, stavby, sportu… Čtenáři zde najdou také podrobné seznamy středních a vysokých škol, tipy na dárky a mnoho dalších aktuálních témat.

SOBOTA – Víkend DNES

V sobotu v deníku čeká na čtenáře časopis Víkend DNES. Víkendové čtení pro zábavu i poučení. Víkend DNES je plný tipů na cestování, rad do kuchyně, informací o zdravém životním stylu, historii a jsou zde také stránky věnované vědě, historii, přírodě a kriminalistice.

CITY LIFE

Luxusní měsíčník věnovaný Praze. Časopis CITY LIFE je plný exkluzivních rozhovorů, aktuálních témat, reportáží a přehledů událostí, které hýbou pražským společenským životem.