Výstaviště v Holešovicích už tuto sobotu ožije podzimním Jarmarkem OnaDnes.cz

  11:34aktualizováno  11:34

V Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích se v sobotu 15. září 2018 od 9.00 do 17.00 hod. uskuteční v pořadí už 21. Jarmark OnaDnes.cz, největší módní bazar v Česku, na němž své věci tradičně prodávají čtenářky webu OnaDnes.cz mediální skupiny MAFRA. Kromě výhodných nákupů na místě opět nebude chybět dobré jídlo, zábava a charitativní aukce. Výtěžek z aukce, pořádané ve spolupráci s Nadací AGROFERT poputuje ve prospěch Konta Bariéry, tentokrát pomůže rodině Krouzových - osudem těžce zkoušené mamince Blance, která má tři autistické syny.

Na dobrou věc přispěje každý návštěvník nejen částí ze vstupného, které činí 50 Kč, ale například i zakoupením drobného občerstvení.

Na pomoc vybrané rodině se opět chystá aukce oblečení známých osobností. Osobně přijdou podpořit dobrou věc a věnují něco ze svého šatníku moderátorka Kristina Kloubková a muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová. Pár věcí ze své skříně již tradičně věnuje i paní Monika Babišová. Dále bude v aukci možné získat některou z pěti kabelek od zpěvačky Báry Basikové nebo zcela novou bílou tuniku a červené šaty z Keza Concept Store od Lejly Abbasové. Svůj šatník probraly také zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků a youtuberka Anna Šulcová. V neposlední řadě do aukce svými věcmi přispějí také violoncellistka Terezie Kovalová a moderátorky Tereza Tobiášová, která věnuje kolekci sportovního oblečení, a Karla Mráčková, která přinese své plesové šaty.

Částí svých tržeb do kasičky na pomoc vybrané rodině přispějí i další partneři Jarmarku, kteří se postarají o žízeň i hlad účastníků.

V tradiční tombole bude tentokrát velmi lákavá cena. Hodinky značky Kronaby v hodnotě 7 670 Kč od společnosti 4PM, která bude mj. zastoupena i na prodejní výstavě Hodiny a klenoty, jež se v sobotu na Výstavišti rovněž koná. Vstupenka na Jarmark OnaDnes.cz zároveň platí i pro vstup na tento veletrh.

Více se o akci Jarmark OnaDnes.cz dozvíte na webové stránce: ona.idnes.cz/jarmark