Technet.cz skupiny MAFRA mediálním partnerem prvního českého Maker Faire

  9:37aktualizováno  9:37

Průmyslový palác na pražském Výstavišti o víkendu 23. a 24. června 2018 ožije největší světovou přehlídkou inovací, kreativity a důmyslnosti pro celou rodinu s názvem Maker Faire. Web Technet.cz mediální skupiny MAFRA je mediálním partnerem této celosvětově uznávané řady akcí, která se letos poprvé uskuteční v Česku a umožní setkání hobby tvůrců, technologických kutilů, bastlířů a nadšených vynálezců všech generací.

Redaktoři webu Technet.cz budou v rámci víkendu přítomni na stánku s názvem Žádná věda, který se bude věnovat Stratocachingu, Experimentu Miss a dalším zajímavostem. Jan Kužník, vedoucí redaktor Technet.cz, bude na veletrhu Maker Faire v neděli moderovat diskusi.

„Na webu Technet.cz se snažíme popularizovat vědu a techniku tak, aby si početla většina čtenářů a zároveň jsme neurazili ani ty, kteří jsou v daných oblastech odborníky. Na Maker Faire je skvělé, že se tu mohou potkat amatéři s odborníky a představit svůj koníček, vychytávku nebo projekt široké veřejnosti i sobě navzájem,“ říká Jan Kužník, vedoucí redaktor Technet.cz.