Roadshow Reality.iDNES.cz mediální skupiny MAFRA potvrdila, že zájem makléřů o vzdělávání neklesá

  17:15aktualizováno  17:15

Realitní portál Reality.iDNES.cz se svou jarní roadshow za šest týdnů, od 3. května do 13. června 2018, navštívil šest měst v regionech ČR. Setkání v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Novém Jičíně, Ústí nad Labem a v Praze vzbudila mimořádný ohlas u více než 500 realitních makléřů a odborníků z oblasti realit, kteří měli možnost seznámit se zde se současnými trendy, načerpat nové poznatky, inspiraci a vědomosti nejen od přednášejících hostů, ale také od svých kolegů.

Naší hlavní snahou je vzdělávání i osobní kontakt s makléři. Snažíme se být na realitním trhu aktivní a proklientští,“ uvedl k akci Petr Makovský, výkonný ředitel realitního portálu Reality.iDNES.cz, který roadshow již několik let pořádá ve spolupráci se společností ADOL Monitor.

Spektrum témat k diskusi bylo opravdu široké: od certifikace realitního makléře a prověřování nemovitostí, které stále mnoho lidí opomíjí, přes aktuální nařízení GDPR až po základní chyby, které makléři a realitní kanceláře dělají při inzerci nemovitostí. Představeny byly také moderní nástroje, které mohou realitním makléřům pomoci v praxi, například v monitorování trhu z pohledu cenové hladiny nemovitostí.

V rámci roadshow realitní portál Reality.iDNES.cz představil rovněž nový dlouhodobý projekt, soutěž Realiťák roku, jejímž cílem je motivovat makléře k excelentním výkonům, nejen pokud jde o přístup ke klientům, ale i k osobnímu rozvoji.

Díky pozitivním ohlasům nejen ze strany účastníků, ale také samotných aktérů Realitní roadshow proběhne opět na podzim. Na programu budou nejen noví řečníci, ale rozšíří se také do dalších měst.