MF DNES

mediální skupina mafra


Ukázkové číslo časopisu Harper´s Bazaar

Harper´s Bazaar

Vyplňte kontaktní formulář níže a my vám zcela zdarma doručíme ukázkové vydání časopisu Harper´s Bazaar až do vaší schránky.

Termín doručení: červen 2019

O konkrétním termínu vás budeme předem informovat prostřednictvím e-mailu.

Svůj dárek si můžete vyzvednout pouze jednou. Přihlášením k bezplatnému doručení vám nevzniká žádný další závazek odběru. Nabídka neplatí pro stávající předplatitele časopisu Harper´s Bazaar. Doručujeme pouze v rámci České republiky.

Žádosti přijímáme do 26. 6. 2019.


Kontaktní formulář

Jsem:

Pole označená * jsou povinná

Osobní údaje:

Údaje o firmě:

Kontaktní osoba

Doručovací adresa

Doručovací adresa se vkládá automaticky na základě vašeho IČ z rejstříku. Pokud jsou některá pole nevyplněná, doplňte je prosím. Adresu není možné jinak měnit, protože musí odpovídat sídlu v rejstříku. V případě nesrovnalostí nám zavolejte na 225 555 522.

Doručovací adresa Na tuto adresu vám budeme dodávat noviny.

Kontakt

Korespondenční adresa Na tuto adresu vám budeme zasílat dopisy.

Je pro přístup k vaší schránce potřeba klíč nebo čip? Distribuční společnost musí mít přístup k vaší schránce. Výroba klíče vám bude uhrazena. Po ukončení doručování vám bude klíč vrácen.

Způsob vyúčtování

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, aby údaje týkající se vaší osoby byly pro potřeby doručování novin, pro účely vnitřních potřeb vydavatele a pro účely marketingu prováděného vydavatelem zpracovávány vydavatelem (nebo jím pověřenou osobou) v elektronické i jiné podobě, včetně zpracování těch z nich, které mají povahu osobních údajů, vydavatelem jako správcem ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Také souhlasíte s tím, aby výše uvedené údaje byly předávány ostatním společnostem tvořícím s vydavatelem koncern za účelem marketingu produktů těchto společností prováděného těmito společnostmi a aby byly těmito společnostmi za tímto účelem zpracovávány.