Noviny osobností. Noviny, jak mají být

Nejstarší dosud vycházející český deník, založený v roce 1893, se dlouhodobě profiluje jako kvalitní celostátní zpravodajský list se speciálním zájmem o politiku, ekonomiku, kulturu a vzdělání. Najdete v něm nejlepší domácí zpravodajství, nejsilnější tým ekonomických redaktorů, nejlepší komentátory a nejzvučnější jména české umělecké kritiky.

LIDOVÉ NOVINY jsou vyhledávány pro své původní zpravodajství z politiky a byznysu, erudované komentáře, názory předních osobností z domova i ze světa a také pro kvalitní přílohy. Každé vydání Lidových novin čte dle průzkumu Media projekt průměrně 200 tis. čtenářů.

Zpravodajská část LN obsahuje denně tyto rubriky: DOMOV, SVĚT, KULTURA, NÁZORY, EKONOMIKA, SPORT.

V pracovní dny vychází rubrika 24 HODIN na poslední straně, která přináší výběr nejzajímavějších událostí předchozího dne. LN tak nabízejí „dvourychlostní čtení“. Titulní a poslední strana umožňují čtenářům rychlý přehled dříve, než se pustí do náročnějších textů uvnitř listu. Další rubrikou jsou pondělní POZITIVNÍ ZPRÁVY, které se věnují nadacím a dalším společensky prospěšným aktivitám firem a jednotlivců. Noviny tradičně obsahují TV program a informace o počasí.

LIDOVÉ NOVINY jsou deníkem vzdělaných lidí. Jsou vyhledávaným zdrojem informací z oblasti vysokých a středních škol, akademických kruhů a vědy. Této problematice se věnují v rámci rubriky DOMOV a ve speciálních přílohách.

MAGAZÍNY LN:

PÁTEK LN – inteligentní magazín Lidových novin. Už deset let přináší čtení pro náročné čtenáře: rozhovory s osobnostmi, unikátní reportáže, originální témata. Věnuje se nejnovějším trendům ve společnosti. Sleduje módu i gastronomii, obsahuje televizní program na celý týden i s tipy. Vychází každý pátek.

ESPRIT LN – stylový magazín Lidových novin. Nový magazín ESPRIT LN nabízí čtenářům inspirativní články o životním stylu, kariéře, módě, umění, cestování. ESPRIT LN seznamuje čtenáře s první ligou českého byznysu, s osobnostmi s vizí a vkusem. Představuje pozoruhodné produkty, unikátní obchody, zajímavé destinace. Inzertním klientům poskytuje možnost prezentace exkluzivních produktů. Vychází každou první středu v měsíci.