Zpravodajský portál iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz nabízí již od 12. ledna 1998 čerstvé informace z domácího zpravodajství, ze světa i z oblasti magazínů. Největší webový portál společnosti MAFRA, a.s. vznikl v době, kdy v České republice bylo jen velmi málo internetových stránek a internet se ještě nestihl rozšířit mimo velká města. Ještě v roce 2001, kdy splaskla internetová bublina, si spoustu lidí myslelo, že jde o slepou větev distribuce médií. MAFRA však do iDNES.cz neustále investovala a tak se stal zpravodajskou jedničkou už rok a půl od svého vzniku.

Za dobu svojí existence vyměnil několik šéfredaktorů, většina z nich v iDNES.cz či v MAFŘE stále působí, vyhrál mnoho ocenění, ale zejména si udržel dobrou pověst a loajalitu svých čtenářů. Díky iDNES.cz je dnes MAFRA druhou největší společností na českém internetu v počtu lidí, které navštěvuje její portfolio.

Portál nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou. iDNES.cz je ale mnohem více. Nabízí také magazíny se zaměřením na kulturu, bydlení, moderní technologie, auta, celebrity či jiné sekce zaměřené na muže či ženy. Velkou součástí iDNES.cz je také sportovní sekce. Zprávy z iDNES.cz je dnes možné číst nejen na stolních počítačích a mobilních telefonech prostřednictvím mobilních verzí i aplikací pro iOS, Android i Windows Phone, ale i jako aplikace do chytrých televizí.