AkcniCeny.cz

AkcniCeny.cz jsou jeden z největších internetových portálů v ČR, který je zaměřený na slevy, akční nabídky řetězců a jejich online letáky. Již od roku 2000 si mohou uživatelé webu AkcniCeny.cz prohlížet akční letáky, které dříve znali jen ze svých poštovních schránek, také na internetu.

AkcniCeny.cz zaznamenají každý měsíc až 1,5 milionu návštěv a přes 15 milionů zhlédnutých stránek. Uživatelé zde naleznou letákové nabídky nejznámějších hypermarketů a supermarketů, jako je Tesco, Albert, Globus, Lidl, Kaufland nebo Penny market. Portál AkcniCeny.cz prezentuje také letáky hobbymarketů, elektra, sportovních obchodů, drogerií, lékáren či obchodů s nábytkem. Každý den je tak možné prohlížet desítky letáků a tisíce kusů zlevněného zboží.

Všechny nabídky z letáků je možné zobrazit i v podobě výpisu jednotlivých položek a vyhledávat mezi tímto zbožím. Produkty lze poté přidávat do nákupního seznamu, který si může každý uživatel vytisknout, poslat smskou na mobil, či nasdílet do mobilní aplikace Nákupní seznam. Nakupování na prodejně se tak stává výrazně jednodušší.

Mezi populární služby na webu AkcniCeny.cz patří také Strážce slev, který zasílá e-mailové upozornění, když se konkrétní zboží vyskytne v akci.

AkcniCeny.cz je možné používat i prostřednictvím mobilního telefonu, ve formě mobilní verze m.AkcniCeny.cz, či pomocí mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem iOS (iPhone) a Android.