Podzim plný barev a vůní: Nákupy Ona Dnes ve znamení atraktivních slev začínají už 15. října

  12:37aktualizováno  12:37

Magazín Ona Dnes v období od 15. do 21. října 2018 čtenářkám již poosmnácté nabídne možnost výhodných nákupů. V rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR se mohou těšit na 140 kuponů se slevami ve výši až 80 %. Tváří jarních Nákupů Ona Dnes se stala zpěvačka Marta Jandová. Kuponová knížka bude součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona Dnes, který pro své čtenářky připravil navíc bonus v podobě speciální slevy na nové album Marty Jandové, a čtvrtečního vydání MF DNES s magazínem DNES+TV.

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden ve více než 2 500 kamenných obchodech a více než 80 e-shopech po celé České republice.

„Už od konce září se nám v redakci Ona Dnes hromadí dotazy, kdy vydáme další sadu slevových kuponů. Podzimní kolo akce Nákupy Ona Dnes totiž berou naše čtenářky i čtenáři jako skvělou příležitost nakoupit vánoční dárky v klidu, s předstihem a navíc se slevou. I ti, kteří Vánoce ještě neřeší, samozřejmě uvítají široký výběr obchodů a zboží, které mohou výhodně nakoupit. Bonus pro všechny je pak to, že akce trvá celý týden. Díky tomu jsou Nákupy Ona Dnes i letos na podzim největší slevovou akcí v České republice,“ říká Lucie Šilhová, vedoucí redaktorka magazínu Ona Dnes.

A samozřejmě ani tentokrát v magazínu Ona Dnes nebudou chybět medailonky ke kuponové knížce, které čtenářkám poskytnou bližší informace o daném obchodě či službě.

Vybírat bude možné z množství známých a oblíbených značek, které se do akce zapojily. Kromě jiných například A3 Sport, Blažek, Datart, HM Studio, Lindex, Manufaktura, Marks & Spencer, Notino, S. Oliver či Sparky´s. Nově letos přibudou také Ahmad Tea, Bushman, JMP studio zdravého spaní, Kara, Nike Prague, TOPNATUR a mnohé další.

Generálním partnerem akce Nákupy Ona Dnes je Mastercard.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz nebo na Facebooku Nákupy Ona Dnes.