Nové pořady a seriály na Playtvak.cz

  15:57aktualizováno  15:57

Online TV Playtvák.cz zahajuje seriálovou sezonu 2017. Diváci se mohou těšit na 17 nových pořadů a dalších 13 sérií oblíbených internetových stálic, jako je Ukaž káru, Módní peklo nebo Stupidní zločinci.

Herec Vojtěch Dvořák vyráží na túru po krásách republiky se svým starým VW Golfem v pořadu Tonda jede Českem s Playtvákem a Impulsem. Objeví se na Masopustní veselici v obci Vortová, na 25. ročníku legendárního závodu psích spřežení Ledová jízda u Tetřeví boudy v Krkonoších nebo na Odemykání Sázavy. Ze všech akcí se bude hlásit i v přímém přenosu na rádiu Impuls. Na facebooku má i svou stránku Tonda jede Českem, kde ho lidé mohou zvát na další akce.

Na Playtvak.cz je nově i pořad New Look oblíbeného kadeřníka Honzy Kořínka, který se vrací na scénu po několikaměsíční pauze. Společně se svým týmem bude měnit ženám celkovou vizáž a hledat pro ně nové já. Pořad o proměnách, který diváci znali z televizního vysílání, tvůrci přizpůsobili pro online formát a přihlašovat se můžou nově i muži a páry.

Další novinkou jsou Manažeři – příběhy lidí, kteří vyprávějí o zlatých klecích v korporátních firmách a o rozhodnutích vydat se vlastní cestou. S Urbexem si fajnšmekři vychutnají atmosféru kdysi slavných továren a domů, které jejich majitelé opustili a nechali napospas času. V Nevídáno diváci uvidí unikátní lékařské záběry i pohledy do vnitra spotřebičů z mikrokamer. Na titulní straně zase ukáže, jak funguje Photoshop a že z každého člověka může udělat zářivou hvězdu. Ikonické postavy devadesátých let představí seriál Sexsymboly. Tyto a další novinky budou k vidění na webových stránkách Playtvak.cz od posledního únorového týdne.

„Jarní programové schéma Playtvak.cz tím rozhodně nekončí, naopak tým intenzivně pracuje na dalších pořadech a projektech, které představíme v průběhu jara. Prozradím, že půjde o velmi atraktivní seriály a diváci se mají na co těšit, “ říká Vladimír Mužík, ředitel videoobsahu mediální skupiny MAFRA.

Diváky nezklamou ani nové díly Telebrit, Inspektora WC, Ukaž káru, Prádlomanie nebo Dramatických životů. Nová sezona na Playtvákovi.cz tak opět nabízí široký výběr pořadů zdarma pro každého.