Mobilní aplikace Visa Portmonka se propojuje s on-line cashbackem VratnéPeníze.cz

  14:14aktualizováno  14:14

Mobilní aplikace Visa Portmonka, která umožňuje uživatelům nahrávat věrnostní a klubové karty do chytrých mobilů, se propojila s on-line cashbackem VratnéPeníze.cz. Nově jsou teď v jedné mobilní aplikaci Visa Portmonka, kde najdou uživatelé sekci VratnéPeníze.cz, díky níž mohou za své on-line nákupy získat část peněz zpět.

VratnéPeníze.cz fungují na principu on-line cashbacku. Jestliže uživatelé nakoupí ve vybraném e-shopu přes VratnéPeníze.cz, dostanou za svůj nákup určité procento z celkové částky zpět. Díky Visa Portmonce mohou uživatelé nakupovat přes VratnéPeníze.cz také prostřednictvím mobilní aplikace na platformách iOS a Android.

„Nákupy přes mobilní telefony jsou výrazným trendem v e-commerce, proto jsme se rozhodli umožnit našim uživatelům používat VratnéPeníze.cz také prostřednictvím mobilu. Uživatelé tak získají přístup ke svému účtu kdykoliv a mnohem pohodlněji,“ říká Martin Papoušek, produktový manažer služby VratnéPeníze.cz.

Díky aplikaci mohou uživatelé přes VratnéPeníze.cz nakupovat v mobilních verzích e-shopů nebo si nechat vyplatit vratné peníze na svůj bankovní účet.

On-line i off-line nakupování v jednom

„Visa Portmonka je aplikace primárně určená pro správu věrnostních karet, díky kterým uživatelé mohou ušetřit při nákupu v kamenném obchodě. Propojení s on-line cashbackem VratnéPeníze.cz je pro nás dalším krokem, díky němuž nabídneme našim uživatelům možnost ušetřit i při on-line nákupech,“ vysvětluje Hana Stiborová, produktová manažerka Visa Portmonky.

Aby mohli uživatelé VratnéPeníze.cz používat v mobilu, je třeba mít staženou aplikaci Visa Portmonka. Počet stažení aplikace již překonal hranici 330 tisíc. Ve Visa Portmonce najdou uživatelé sekci VratnéPeníze.cz, ve které se mohou přihlásit ke svému stávajícímu účtu nebo se nově registrovat. Po přihlášení uvidí uživatel stav svého účtu, historii transakcí nebo seznam obchodů s proklikem na konkrétní e-shop.

„Každý nově registrovaný uživatel VratnéPeníze.cz získává jako bonus 50 Kč, jestliže se zaregistruje prostřednictvím Visa Portmonky, dostane navíc dalších 10 Kč,“ popisuje další výhodu pro nové uživatele Papoušek.

O aplikaci Visa Portmonka

První česká aplikace pro správu věrnostních karet funguje na mobilních telefonech s operačním systémem Android, iOS i Windows Phone. Počet uživatelských stažení přesáhl 330 tisíc. Díky Portmonce přibylo do českých věrnostních klubů na 100 tisíc nových členů. Průměrný uživatel má v aplikaci nahráno pět karet a každý měsíc svou virtuální Portmonku nejméně dvakrát otevře a použije.

Mobilní aplikace Visa Portmonka uživatelům umožňuje naskenovat své věrnostní karty, uložit je do paměti telefonu a při nakupování se prokázat zobrazením čárového kódu karty přímo na displeji mobilního telefonu. Jako jediná aplikace svého druhu navíc staví na sérii bilaterálních dohod mezi provozovatelem a jednotlivými maloobchodními řetězci, které se tak zavazují, že karty uložené v aplikaci Visa Portmonka budou ve své pobočkové síti akceptovat jako plnohodnotnou náhradu vlastních plastových věrnostních karet.

Uživatelé se přes aplikaci Visa Portmonka navíc dostanou k desítkám unikátních slevových akcí nebo se mohou přes aplikaci jednoduše zaregistrovat do některého z partnerských věrnostních programů.

O aplikaci VratnéPeníze.cz

Portál využívá více než 150 000 spokojených zákazníků. VratnéPeníze.cz jsou tzv. cashback portál, který uživateli zajistí vrácení části peněz zpět z každého nákupu ve vybraných e-shopech. Portál spolupracuje s více než 250 on-line obchody, jsou to například společnosti ZOOT, MALL.CZ, Booking.com, Kasa.cz, AliExpress.com nebo Bata.cz.

Uživatelé po nákupu ve vybraných e-shopech přes odkaz z webové stránky VratnéPeníze.cz mohou získat až 15 % z celkové částky zpět na svůj účet.