MOBIL.CZ do konce ledna nabízí balíček Data 24 s bonusem 40 MB

  16:08aktualizováno  16:08

Virtuální operátor MOBIL.CZ, společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA, pro své zákazníky připravil speciální bonusovou akci k aktuálnímu datovému balíčku Data 24. Ke standardnímu objemu, tedy 60 MB rychlého internetu s platností na 1 den, do konce ledna přibylo bonusových 40 MB a celý balíček tak za cenu 14 Kč nabízí 100 MB rychlého internetu na 24 hodin.

Balíček Data 24 se od svého zavedení loni v prosinci těší mezi zákazníky MOBIL.CZ velké oblibě. Představuje ideální volbu pro všechny, kdo potřebují akutně něco vyhledat na internetu nebo zůstat online na komunikačních aplikacích, jako je například WhatsApp, Messenger či Viber,“ říká Karel Bechník, produktový manažer projektu MOBIL.CZ.

Ani letos zákazníci MOBIL.CZ nepřijdou o největší výhodu – internet zdarma. Stále platí, že po aktivaci SIM a za každé dobití alespoň za 200 Kč zákazník dostává internet na 30 dní zdarma. Po vyčerpání FUP 500 MB po aktivaci a 200 MB za dobíjení je internet jen zpomalen a běží dál po celou dobu 30 dní. MOBIL.CZ tak zůstává velmi dobrou volbou pro uživatele, kteří jsou zvyklí být online a komunikovat přes internetové aplikace.