Mediální skupina MAFRA přivítá návštěvníky Colours of Ostrava 2018 v Kavárně a čítárně denně čerstvým tiskem, wi-fi zdarma a možností v klidu dobít mobily

  11:56aktualizováno  11:56

Mediální skupina MAFRA připravila pro návštěvníky 17. ročníku festivalu Colours of Ostrava originální Kavárnu a čítárnu deníku Mladá fronta DNES, Lidových novin a portálu iDNES.cz. Pod střechou Kavárny si bez ohledu na počasí budou moci vychutnat festivalové zážitky v pohodlí, s šálkem dobré kávy a denní porcí čerstvých zpráv z domova i ze světa. Příjemným bonusem navíc je možnost připojit se k internetu díky wi-fi zdarma a „dobít baterky“ pomocí mobilního dobíjecího stojanu. Festival Colours of Ostrava se uskuteční od 18. do 21. července v Dolních Vítkovicích.

Deník Mladá fronta DNES je Generálním mediálním partnerem a zpravodajský portál iDNES.cz Hlavním mediálním partnerem festivalu Colours of Ostrava. Deník Metro a týdeník 5plus2 jsou Mediálními partnery doprovodného Festivalu v ulicích a deník Lidové noviny je Mediálním partnerem prestižního diskusního fóra Meltingpot.