Mediální skupina MAFRA od 1. srpna sjednocuje své videoplatformy a zavádí novou značku iDNES KINO

  17:44aktualizováno  17:44

Značka iDNES od 1. srpna 2018 zastřeší veškeré videoplatformy mediální skupiny MAFRA. Hraná tvorba bude uváděna pod zbrusu novým brandem iDNES KINO. Videoportál Playtvak.cz, který dosud produkoval a vysílal úspěšné seriály jako Single Lady, Single Man, Vesničan a řadu dalších oblíbených pořadů, se stane produkční organizací - pro iDNES KINO bude vyrábět videoobsah a zároveň dále rozvíjet produkci v oblasti seriálové tvorby.

Zpravodajské pořady a publicistické i zábavné formáty současné platformy Playtvak.cz postupně rozšíří obsah videoportálu iDNES.tv, který vytváří tým pod vedením Naděždy Petrové, šéfredaktorky iDNES.cz.

„Kvalitní zpravodajský i zábavný videoobsah patří mezi naše dlouhodobé strategické cíle. Značka iDNES byla v tomto směru průkopníkem a je úspěšná i v rostoucím konkurenčním prostředí. Věřím, že inovace v podobě iDNES KINO tento úspěch dále posílí a projekt si rychle najde své příznivce,“ řekl Štěpán Košík, předseda představenstva MAFRA, a. s.

Zavedením nové značky iDNES KINO mediální skupina MAFRA dále podpoří synergii své videotvorby. Produkční organizace Playtvak.cz bude pokračovat v produkci seriálů a dle slov Vladimíra Mužíka, ředitele videoobsahu společnosti MAFRA, a. s., zaměří svoji pozornost také na zajímavé příležitosti v oblasti filmové tvorby.