Lidové noviny jsou Mediálním partnerem mezinárodního diskusního fóra Meltingpot na Colours of Ostrava 2018

  12:36aktualizováno  12:40

Deník Lidové noviny skupiny MAFRA je Mediálním partnerem prestižního diskusního fóra Meltingpot, které proběhne 18. až 21. července 2018 v rámci festivalu Colours of Ostrava. Zastoupení bude mít hned ve třech panelech.

Petr Kain, vedoucí ekonomického magazínu Lidových novin Index, si ve středu 18. července od 15.00 hodin v rámci Czech stories stage popovídá o důležitosti příběhu značky s následníkem slavné dynastie Thomasem Archerem Batou („Věřit v příběh značky / Believe in Story of Brand“).

Jan Klesla, komentátor listu, ve stejný den od 17.30 hodin na Global stage provede diskusí s Matthiasem Fifkou o megatrendech, které nás budou ovlivňovat ve 21. století (Megatrendy 21. století – vývoj, který ovlivňuje naši přítomnost a budoucnost / Megatrends of the 21st Century – The Developments that Transform Our Lives Now and in the Future“).

Luděk Vokáč, redaktor ekonomického magazínu Lidových novin Index, se ve čtvrtek 19. července od 16.45 hodin na Czech stories stage ujme moderování diskuse Tomáše Sedláčka, Adama Podholy a Soňy Jonášové o tom, co čeká společnost hojnosti a konzumu („Společnost hojnosti a konzumu / Society of Abundance and Consumption“).

Festival Colours of Ostrava podporují i další tituly mediální skupiny MAFRA: Deník Mladá fronta DNES je Generálním mediálním partnerem a zpravodajský portál iDNES.cz Hlavním mediálním partnerem festivalu Colours of Ostrava. Deník Metro a týdeník 5plus2 jsou Mediálními partnery doprovodného Festivalu v ulicích.