Jarmark OnaDnes.cz – přijďte podpořit dobrou věc už tuto sobotu 8. října

  16:23aktualizováno  16:23

Tradiční prodejní akce čtenářek OnaDnes.cz s charitativním účelem se uskuteční už posedmnácté a tentokrát poprvé v areálu Praga Kolbenova v pražských Vysočanech. Výtěžek půjde prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a Nadace Agrofert opět na pomoc znevýhodněným dětem, sbírka pomůže osmnáctiletému Petrovi, který měl velmi těžké dětství, zažil týrání a zkouší se postavit na vlastní nohy. Generálním partnerem Jarmarku je ING Bank.

Brány Jarmarku OnaDnes.cz se otevírají v 9 hodin ráno a zavírají se v 17 hodin odpoledne. Připraveno je bezmála sedm set prodejních stánků na celkové ploše 5880 m². Za vstupné se platí symbolických 20 korun.

Návštěvníci Jarmarku se můžou zapojit i do tomboly a do aukcí oblečení známých osobností. Dražit se budu věci ze šatníků Terezy Maxové, Moniky Babišové a oblečení přinesou i Petra Černocká s dcerou Barborou Vaculíkovou, Jolana Voldánová a Markéta Fialová.

Kromě nákupů za lidové ceny si návštěvníci budou moct odpočinout v relax zóně a využít kadeřnických a masérských služeb. K dispozici je i dětský koutek a samozřejmě několik stánků s pestrou nabídkou občerstvení.

Pokud návštěvu Jarmarku nestihnete, můžete výhodně nakoupit či prodat věci on-line na www.jarmark.idnes.cz.