iDNES.cz posílí Roman Pistorius

  11:47aktualizováno  11:47

Roman Pistorius přichází k 15. březnu jako významná posila týmu iDNES.TV. Mediální skupina MAFRA se dlouhodobě zaměřuje na vyhledávání kvalitních a schopných profesionálů na mediálním trhu a Pistorius je tak další osobností, která je akvizičním výsledkem tohoto úsilí.

„Na nové kolegy se samozřejmě těším. Zároveň se ale pracovně znovu potkám i s pár lidmi, se kterými jsme vlastně kdysi byli u zrodu video zpravodajství iDNES.cz,“ říká Roman Pistorius.

„Video budeme na iDNES.cz nadále rozvíjet. Jsme rádi, že značku iDNES.TV posílí takový profesionál. Chystáme nové formáty, na kterých se bude Roman Pistorius podílet,“ dodává Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz.

Roman Pistorius pracuje dlouhá léta ve zpravodajství komerčních i veřejnoprávních médií. V roce 1994 začínal jako krajský reportér TV Nova, později pracoval jako editor v mediální skupině MAFRA a od roku 2002 byl editorem a moderátorem Událostí v České televizi. V roce 2012 se vrátil na Novu do pražské centrály jako vedoucí krajských redakcí a později i domácího zpravodajství. Do iDNES.TV přichází ze Zpráv Seznamu.