Zpravodajský portál iDNES.cz mediální skupiny MAFRA dneškem spouští speciální projekt „Zdraví iDNES.cz“

  11:26

Portál iDNES.cz nabízí čtenářům nejen zpravodajství, ale i pomoc při řešení jejich zdravotních problémů. Nový speciál „Zdraví iDNES.cz“ přináší komplexní servis se zdravotní tématikou. Přehledně, na jednom místě čtenáři najdou aktuální informace, praktické rady, zdravý životní styl, cvičení, příběhy a další témata. Dotazy čtenářů zodpoví v online poradnách a chatech lékaři, farmaceuti a celá řada dalších odborníků. K lepší orientaci ve zdravotní problematice pomohou i databáze nemocí či léků.

„Na zdraví našich čtenářů nám záleží. Projekt si proto klade za cíl přispět k osvětě a prevenci civilizačních chorob a mimo jiné motivovat čtenáře ke zdravému životnímu stylu,“ uvedla Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz

Zdraví iDNES.cz podporuje životní styl bez nesmyslných diet. Nabízí zdravé recepty i videonávody na různé styly cvičení včetně jóg a pilates. Sami čtenáři si mohou díky praktickým kalkulačkám spočítat své BMI, výdej energie či zjistit pravděpodobnou krevní skupinu svého potomka a mnoho dalších užitečných informací.

Speciál přinese i příběhy čtenářů - bojovníků, kteří se dokázali své nemoci postavit. V seriálu „Můj boj s nemocí“ tak mohou dodat sílu a naději ostatním.

Každý měsíc se redakce bude věnovat jednomu aktuálnímu tématu. V říjnu to jsou bolesti zad, které dnes trápí téměř každého. V rámci tématu přinese návody, rady a tipy pro zdravá záda. Vše završí soutěž o zdravotní kancelářské židle.

Více informací k novému speciálu najdete na iDNES.cz/zdravi