„Virtuální“ Autosalon iDNES.cz s čtenářskou anketou startuje právě dnes

  13:46

Redakce zpravodajského portálu iDNES.cz z portfolia mediální skupiny MAFRA připravila na jaro pro své čtenáře virtuální Autosalon.

Velmi specifický rok 2020 znemožnil konání autosalonů v podobě, v jaké je známe. Tradiční ženevský autosalon byl loni v březnu na poslední chvíli zrušen a koronavirová pandemie urychlila dlouhodobý trend, kdy výrobci ztráceli zájem o klasické automobilové výstavy. Velký rozmach tak zaznamenaly online prezentace a inovativní způsoby oslovování publika. Součástí tohoto novodobého trendu je i virtuální Autosalon iDNES.cz.

„Chceme čtenářům alespoň touto formou zprostředkovat zpravodajství z autosalonu, na které byli léta zvyklí. Speciál iDNES.cz prostřednictvím průvodních článků a videí představí deset nových vozů ve virtuálním prostředí autosalonu a připraveno máme i pár dalších atraktivních bonusů,“ říká Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz.

Výběr vozů provedla redakce Auto iDNES.cz s ohledem na atraktivitu, relevanci, důležitost modelů s přihlédnutím k jejich pozici na českém trhu a předpokládanému uvedení do prodeje.

Součástí virtuálního Autosalonu iDNES.cz je také čtenářská anketa o nejatraktivnější automobilovou novinku. Vítěze 1. ročníku a cenu „JARNÍ AUTONOVINKA ROKU“ zvolí sami čtenáři iDNES.cz.

Hlasování proběhne od 10. 3. do 31. 3. 2021 a doprovodí ho soutěž o zajímavé ceny, jako jsou vouchery na nové pneumatiky, pronájem vozů, půlroční členství v klubu iDNES Premium a další.

Příloha:

- vizuál k virtuálnímu Autosalonu iDNES.cz