V Megahře iDNES.cz bylo v březnu rozdáno zlato za 350 tisíc korun, hlavní mince za čtvrt milionu už zná svoji majitelku. Čtenáři v článcích iDNES.cz nasbírali téměř 3 miliony zlatých mincí.

  15:11

Velká soutěž o statisíce ve zlatě s názvem Megahra, kterou pro čtenáře uspořádal zpravodajský portál iDNES.cz mediální skupiny MAFRA, už zná všechny své výherce. Čtenářům se v soutěžním období od 1. do 30. března 2023 podařilo nasbírat celkem 2 831 567 symbolů zlatých mincí vložených do náhodně vybraných článků napříč rubrikami iDNES.cz. Výherkyně hlavní ceny, která byla vylosována na konci března, v následujících týdnech převezme investiční minci z limitované emise Český lev 2023 standard s orientační hodnotou 266 tisíc korun*). Tato zlatá pětiuncová mince je ražena na zakázku v emisním nákladu pouhých dvě stě kusů. Kromě hlavní ceny bylo v rámci každodenního slosování v březnu „rozdáno“ dalších sto padesát tisíc korun ve formě peněžních denních výher nebo investičního zlata.

Navíc, po skončení Megahry mají všichni soutěžící možnost získat cenově zvýhodněné 3měsíční členství v iDNES Premium - aktuálně největším zpravodajském webu s předplatným na českém trhu. Více informací o výhodách iDNES Premium naleznete na www.idnes.cz/premium.

Více informací k výsledkům soutěže Megahra iDNES.cz naleznete na www.idnes.cz/zlato.

Soutěž byla pořádána ve spolupráci s Českou mincovnou.

*) Poznámka: Hodnota investiční mince se může lišit v závislosti na aktuálním kurzu zlata.