Už zítra proběhne na portálu iDNES.cz aukce dresu Pavla Nedvěda a dalších fotbalových hvězd pro Nadaci Terezy Maxové dětem

  12:30aktualizováno  12:30

Na zpravodajském portálu iDNES.cz mediální skupiny MAFRA ve čtvrtek 12. září proběhne speciální charitativní aukce. Čtenáři budou mít jedinečnou možnost získat některý z šesti dresů slavných světových hráčů, kteří se zapsali do fotbalové historie. Originální zápasové dresy Pavla Nedvěda (Lazio Řím), Roberta Carlose (Brazílie), Edgara Davidse (Juventus), Alessandra Nesty (Itálie), Patricka Vieiry (Francie) a také svůj vlastní z ligové sezony 2001/02 v Laziu Řím do aukce věnovala ikona českého fotbalu, Karel Poborský.

Výtěžek z aukce na portálu iDNES.cz poputuje na konto Nadace Terezy Maxové dětem a podpoří některý z příběhů v rámci charitativního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, který probíhá od 5. do 14. září 2019 na pražském vrchu Vítkov.

Mediální skupina MAFRA je Generálním mediálním partnerem projektu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem.

Více informací k aukci zájemci naleznou na www.idnes.cz/dresy