Startuje MEGAHRA iDNES.cz: V březnu mohou čtenáři v článcích sbírat mince a vyhrát investiční zlato za čtvrt milionu korun.

  9:59

Zpravodajský portál iDNES.cz mediální skupiny MAFRA spustil pro čtenáře velkou soutěž o čtvrt milionu ve zlatě s názvem MEGAHRA. V období od 1. do 30. března 2023 mohou kliknutím sbírat symboly zlatých mincí vložené do náhodně vybraných článků napříč rubrikami iDNES.cz. Každý den tak čtenáři mají možnost soutěžit o hotovost či zlaté investiční mince. Do hry o hlavní cenu, investiční minci Český lev 2023 – tedy pět trojských uncí ryzího zlata s orientační hodnotou 266 tisíc korun*), se zařadí každý, kdo mezi 1. a 30. březnem nasbírá alespoň šest set mincí. Losování hlavní ceny v soutěži MEGAHRA iDNES.cz proběhne v pátek 31. března, ve 14 hodin.

Denní i celkové skóre nasbíraných mincí si mohou účastníci soutěže průběžně kontrolovat na kartě hráče. Ti, kteří během jednoho dne (od půlnoci do půlnoci) nasbírají alespoň deset mincí, se zařadí do slosování o denní prémii - zpravidla hotovost ve výši tisíc korun. Pouze ve středu 15., 22. a 29. března bude mimořádně denní prémií investiční mince s orientační hodnotou 29 tisíc korun*). Losování denních prémií proběhne vždy následující den ve 14 hodin.

Navíc bude možnost vyhrát také tzv. bonusovou minci s orientační hodnotou 29 tisíc korun*), a to ve speciálním kvízu iDNES.cz, který vyjde ve středu 8. března.

Soutěž MEGAHRA iDNES.cz je pořádána ve spolupráci s Českou mincovnou.

Více informací k soutěži naleznete na www.idnes.cz/zlato.

*) Poznámka: Hodnota investičních mincí se může lišit v závislosti na aktuálním kurzu zlata.