Sledujte živě volební speciály na iDNES.cz: Pondělí 4. října od 11:00 Volební superdebata lídrů, sobota 9. října od 14:00 Volební studio

  10:30

Mediální skupina MAFRA v prvním říjnovém týdnu nabídne hned dva volební speciály v přímém přenosu. V pondělí se ve Volební superdebatě iDNES.cz a MF DNES naživo utká sedm lídrů politických stran a hnutí. Diskutovat se bude o klíčových tématech, která před volbami hýbou Českou republikou.

Na superdebatu pak v sobotu naváže Volební studio iDNES.cz se zajímavými hosty v roli komentátorů. Oba speciály budou probíhat pod moderátorskou taktovkou šéfredaktora deníku MF DNES Jaroslava Plesla a reportéra iDNES.tv Vladimíra Vokála.

Volební superdebata iDNES.cz a MF DNES (4.10., od 11:00 do 12:30 hod.)

Pozvání k diskuzi přijali:

Andrej Babiš - lídr hnutí ANO

Ivan Bartoš - lídr koalice Pirátů a Starostů

Petr Fiala - lídr koalice SPOLU

Vojtěch Filip - lídr KSČM

Jan Hamáček - lídr ČSSD

Tomio Okamura - lídr SPD

Robert Šlachta - lídr hnutí Přísaha.

Témata debaty budou rozdělena do několika hlavních okruhů,jako například Chudé Česko; Mladé Česko a bytová problematika; Stárnoucí Česko; Covidový plán či Bezpečnost a migrace.

Volební studio iDNES.cz (9.10., od 14:00 do 19:00 hod.)

Mezi hosty, kteří okomentují výsledky parlamentních voleb, budou například ředitel výzkumné agentury Median Přemysl Čech, reportéři a komentátoři deníku Mladá fronta DNES Petr Kolář a Miroslav Korecký či ekonomové Vladimír Pikora a Ilona Švihlíková.

„Zpravodajský portál iDNES.cz nabídne čtenářům a divákům kontinuální proud zpráv od pátečního rána do nedělního večera, přímé vstupy z volebních štábů, průběžné výsledky v moderní interaktivní grafice a reálném čase díky přímému napojení na Český statistický úřad. Nebudou chybět ani odborné analýzy a komentáře či rozhovory s politology nebo reakce z domácí politické scény. Přineseme i ohlasy ze zahraničí,“ říká šéfredaktorka iDNES.cz Naděžda Petrová.