Rajče.net je mezi milionáři

  11:16

Největší české fotoalbum na internetu Rajče.net vstoupilo mezi milionáře. Počet uživatelů dva měsíce po sobě překlenul magickou hranici jednoho milionu. Své kvality a oblíbenost u veřejnosti potvrdilo Rajče.net i ziskem druhého místa v anketě Křišťálová lupa 2009 v sekci Publikační platformy.


Ruku v ruce s rostoucí návštěvností neustále zkvalitňujeme služby pro naše uživatele. Milovníci klasických fotografií jistě ocení nově zřízenou fotosběrnu, díky níž si mohou vyvolat fotografie z pohodlí vlastního domova přes on-line rozhraní. Všechny nové služby pravidelně zveřejňujeme na stránce www.rajce.net/novinky,“ uvedl Miroslav Buček, autor a projektový manažer serveru.

Návštěvnost Rajče.net v říjnu 2009 dosáhla 1 012 008 reálných uživatelů (zdroj: Netmonitor), server tak porazil o více než 800 000 reálných uživatelů ostatní konkurenční projekty a stále se drží na pozici absolutní jedničky mezi českými fotoalby na internetu.
Návštěvníci do dnešního dne na Rajče.net založili přes 2 440 000 alb a do nich uložili již 165 milionů fotek. Každou vteřinu lidé nahrají 7 fotografií.