Podzimní Nákupy Ona Dnes se blíží: týden plný atraktivních slev začíná v pondělí 18. října

  11:44

Magazín Ona Dnes z portfolia mediální skupiny MAFRA v období od 18. do 24. října 2021 čtenářkám už po čtyřiadvacáté nabídne možnost výhodných nákupů. I tentokrát bude z čeho vybírat, ať už jde o kosmetiku, nové kousky do šatníku nebo třeba vybavení domácnosti. V rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR se mohou těšit na více než 180 kuponů se slevami ve výši až 50 %. Tváří kampaně k podzimním Nákupům Ona Dnes se stala modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková. Kuponovou knížku čtenářky najdou v lifestylovém časopise Žena a život (13.10.) a tradičně bude součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona Dnes (18.10.) a čtvrtečního vydání MF DNES s magazínem DNES+TV (21.10.). Od 19. října se budou slevové kupony zobrazovat také v aplikaci Portmonka.

„Nákupy Ona Dnes mají už dvanáctiletou tradici a u čtenářů a čtenářek slaví úspěch. Díky tomu, že slevové kupony platí vždy po celý jeden týden, mají možnost v klidu si vybrat z širokého portfolia zapojených obchodních partnerů. Podzimní kolo Nákupů navíc představuje skvělou příležitost, jak v předstihu výhodně pořídit vánoční dárky. V pondělním magazínu Ona Dnes čtenářky mimo jiné najdou módního rádce, který nabídne inspiraci a také tipy stylistky, jak být šik v každé velikosti,“ říká Zuzana Zbořilová, pověřená vedením magazínu Ona Dnes.

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden ve více než 2 600 kamenných obchodech a více než 90 e-shopech po celé České republice.

Na výběr bude opět množství oblíbených značek, které se do podzimních Nákupů Ona Dnes zapojily. Kromě jiných například Astratex, Bonami, C&A, Datart, Eppi, GAP, Sephora, Slevomat, Styx, Timex a spousta dalších.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz.

Generálním partnerem pro Nákupy Ona Dnes je Mastercard.

S Nákupy Ona Dnes je již tradičně spojen finanční dar ve výši 150 tisíc korun na podporu projektu Finanční gramotnosti a další pomoci matkám v azylových domech pro Nadaci Terezy Maxové dětem, která je Charitativním partnerem akce.