Podzimní Nákupy Ona Dnes jsou za dveřmi: největší slevový nákupní týden začíná už 14. října

  10:42aktualizováno  10:42

Už podvacáté nabídne magazín Ona Dnes svým čtenářkám možnost výhodných nákupů. V období od 14. do 20. října 2019 budou moci v rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR využít na 198 kuponů se slevami ve výši více než 50 %. Tváří kampaně k podzimním Nákupům Ona Dnes se stala herečka, moderátorka a blogerka Nikol Štíbrová. Kuponová knížka bude tradičně součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona Dnes (14. 10.) a čtvrtečního vydání MF DNES s magazínem DNES+TV (17. 10.). Letos nově ji čtenářky naleznou navíc také v lifestylových časopisech Cosmopolitan (26. 9.) a Žena a život (16. 10.).

Od 15. října budou kupony k dispozici také v mobilní aplikaci Portmonka. Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden ve více než 2 500 kamenných obchodech a více než 130 e-shopech po celé České republice.

Těší nás, že se Nákupy Ona Dnes pevně usadily v povědomí našich čtenářů i přesto, že akcí tohoto typu každoročně přibývá. To, že Nákupy Ona Dnes úspěšně fungují již deset let, svědčí o kvalitě naší nabídky, kterou navíc stále vylepšujeme. Přibývá nově zapojených obchodních partnerů a pestřejší je také obsah časopisu, který kromě slevových kuponů nabídne vždy ještě něco navíc oproti běžnému obsahu,“ říká Lucie Šilhová, vedoucí redaktorka magazínu Ona Dnes.

Vybírat bude opět možné z množství známých a oblíbených značek, které se do akce zapojily. Kromě jiných například A3 Sport, About You, Alza, Baťa, Blažek, Bonami, C&A, HM Studio, Lindex, Manufaktura, Marks & Spencer, Notino, Super ZOO a mnohé další.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz.