Oblíbený deník Metro má nové distribuční stojany v prostorách pražského metra

  10:10

Od pondělí 7. března se cestující pražského metra setkají v prostorách dopravního podniku s novými distribučními stojany deníku zdarma Metro z portfolia mediální skupiny MAFRA. Stojany v moderním šedozeleném designu se objeví na všech stanicích metra, a to ve větším počtu než dříve. Distribuce deníku Metro současně pokračuje i prostřednictvím kamelotů, kteří jsou v ranních hodinách téměř na každé stanici.

Kameloti s kolem, pohybující se na významných pražských dopravních uzlech, se za půl roku svého působení stali již běžnou součástí těchto míst. Čtenářům deníku Metro proto budou k dispozici i nadále.

Kromě běžných distribučních stojanů budou mít čtenáři a cestující k dispozici i tzv. recyklační stojany, jejichž prostřednictvím mohou přečtené výtisky deníku Metro předat dalším zájemcům.

Celoplošný deník Metro vychází v nákladu 280.000 kusů a je dlouhodobě nejčtenějším deníkem v Praze a okolí (u obyvatel okresů Praha město + Praha východ + Praha západ), nepřetržitě od začátku roku 2011.

V regionu Brno je deník Metro několikrát měsíčně distribuován nad rámec běžného nákladu do 100.000 poštovních schránek místním domácnostem.

Jednou měsíčně vychází Magazín deníku Metro v samostatné distribuci a­ zvláštním nákladu. Na měsíční bázi je připravován také magazín Metro Extra, který se tématicky věnuje aktuálním trendům.

Svým čtenářům je Metro k dispozici zdarma každý všední den již od roku 1997.