Nejaktuálnější komentované výsledky voleb sledujte živě na iDNES.cz v sobotu 6. října od 13.50 hod.

  14:11aktualizováno  14:11

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil na tuto sobotu živé volební studio, které přinese více než pět hodin zpravodajství k aktuálním výsledkům letošních komunálních i prvního kola senátních voleb. Čtenáři a diváci se mohou těšit na kontinuální proud zpráv, přímé vstupy z volebních štábů, průběžné výsledky, analýzy, reakce i rozhovory se zajímavými hosty. Přímý přenos začíná na iDNES.cz ve 13.50 hodin.

Studio VOLBY 2018 nabídne výsledky v moderní přehledné grafice napojené na Český statistický úřad. Diváci tak uvidí sčítání hlasů ze všech krajů v reálném čase,“ říká šéfredaktorka zpravodajského portálu iDNES.cz Naděžda Petrová.

Mezi hosty volebního studia iDNES.cz budou politologové Jakub Charvát a Jan Kubáček, reportéři a komentátoři deníku Mladá fronta DNES Petr Kolář, Miroslav Korecký a Ondřej Leinert.

Úroveň volebních kampaní i plakátů okomentuje marketingový expert Filip Rožánek a výsledky voleb zhodnotí také nestoři českých politických stran Jiří Dolejš (KSČM), Michal Hašek (ČSSD) či Jan Kasal (KDU-ČSL).

Volebním studiem provedou šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl a moderátor iDNES.tv Vladimír Vokál. Grafy a čísla představí moderátorka Karla Mráčková.

Už dnes najdou čtenáři vše podstatné k letošním komunálním i senátním volbám na speciální stránce Volby 2018 na iDNES.cz.