Na prázdniny s daty navíc od MOBIL.CZ

  12:32aktualizováno  12:44

Virtuální operátor MOBIL.CZ, společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA, který v květnu oslavil 6. výročí působení na trhu, svým zákazníkům o prázdninách nabídne ve vybraných datových balíčcích ještě více internetu. Při aktivaci v průběhu července a srpna získají za stejnou cenu dvakrát vyšší objem dat v balíčku Extra Data, tedy 600 MB za 60 Kč a v balíčku Mega Data 1,4 GB dat za 130 Kč.

Datové balíčky stačí aktivovat způsobem, na jaký jsou zákazníci zvyklí - například v samoobsluze nebo přes SMS - a vyšší objem dat získají automaticky. Uvedená akce platí pro aktivace balíčků v období od 1. 7. do 31. 8. 2019.

Svou SIM kartu i balíčky internetu mohou zákazníci MOBIL.CZ za stejných podmínek jako doma využívat také ve všech zemích EU. Věříme, že vyšší objem dat jim zpříjemní pobyt například na dovolené,“ říká Karel Bechník, produktový manažer projektu MOBIL.CZ.

Využívání služeb v zemích EU za stejných podmínek jako doma platí pro celou nabídku MOBIL.CZ, včetně bonusové akce u datových balíčků, internetu zdarma, který zákazníci získávají za dobití kreditu nebo aktivaci SIM karty, s výjimkou balíčku Pokecám v MOBILu. Až do konce srpna také stále platí 50 % kreditu zdarma k prvnímu dobití, do výše až pět set korun.

Více informací k produktům a aktuálním kampaním MOBIL.CZ naleznete na stránkách www.mobil.cz.

MOBIL.CZ na trhu úspěšně působí již od roku 2013. Jeho SIM karty s internetem zdarma se dají zakoupit na internetu a má více než 3 000 prodejních míst, z nichž většinu tvoří trafiky. Počet prodejních a dobíjecích míst MOBIL.CZ se stále rozšiřuje.