MOBIL.CZ slaví v květnu 6. narozeniny!

  13:57aktualizováno  13:57

Virtuální operátor MOBIL.CZ, společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA, oslaví v květnu 6. narozeniny. Při té příležitosti připravil pro své zákazníky hned několik dárků: mimo jiné narozeninový datový bonus v podobě 700 MB navíc k balíčku Mega Data do konce května, zbrusu nové webové stránky www.mobil.cz v atraktivním designu a také hravou reklamní kampaň, jejíž hlavní tváří se stal herec Jakub Kohák.

„Těší nás, že MOBIL.CZ se za dobu své existence vypracoval v jednoho z největších virtuálních operátorů v České republice, který má zákazníkům vždy co nabídnout. K letošním narozeninám jsme kromě bonusových dat v balíčku Mega Data pro stávající zákazníky připravili atraktivní bonus také pro ty nové: 900 MB internetu k aktivaci SIM karty a 50 % kreditu zdarma k prvnímu dobití, do výše až pět set korun,“ říká Karel Bechník, produktový manažer projektu MOBIL.CZ.

Více informací k produktům a aktuálním kampaním MOBIL.CZ naleznete na stránkách www.mobil.cz.

MOBIL.CZ na trhu úspěšně působí již od roku 2013. Jeho SIM karty s internetem zdarma se dají zakoupit na internetu a má více než 3 000 prodejních míst, z nichž většinu tvoří trafiky. Počet prodejních a dobíjecích míst MOBIL.CZ se stále rozšiřuje.