Mediální skupina MAFRA rozšířila portfolio o dva nové měsíčníky pro ženy a příznivce luštění: RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY a RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI

  16:10

V portfoliu mediální skupiny MAFRA od ledna přibyly dva nové měsíčníky pod osvědčenou značkou Rytmus života, nejprodávanějšího společenského týdeníku v ČR: RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY je určen ženám, které si chtějí život užívat plnými doušky. Najdou v něm silné příběhy slavných i inspiraci na každý den. RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI je zábavný magazín určený všem milovníkům luštění a celebrit.

Magazín RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENYje určen ženám, jež chtějí mít někdy čas jen pro sebe. Čtenářky se mimo jiné dozvědí, jak být šik podle posledních módních a kosmetických trendů a jak vyladit svůj osobitý styl. Najdou zde také domácí recepty na zdravější, chutnější i šťavnatější život a za zmínku také stojí praktické návody na tvoření i cvičení v klidu domova, které zvládne opravdu každý. Velkou část nového magazínu tvoří témata zaměřená na vztahy a psychologické poradny.

Magazín RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI nabízí velkou porci křížovek, sudoku i osmisměrek o ceny. Navíc v něm čtenáři najdou zajímavé příběhy ze života českých i zahraničních celebrit.