Magazín Esquire a jeho speciální studio poprvé na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary

  10:03

Měsíčník Esquire z portfolia mediální skupiny MAFRA letos poprvé představí své Esquire studio, týdenní multifunkční prostor pro všechny návštěvníky i VIP hosty Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Po celou dobu trvání festivalu (20. až 28. srpna 2021) se čtenáři ačtenářky mohou naživo setkat s členy redakce časopisu Esquire i s celebritami, využít služeb barbera, stylisty, tatéra nebo make-up artisty. Především ale mají jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí příprav tohoto nejsledovanějšího pánského titulu v České republice, který na domácí scéně působí už 25 let. Esquire studio v prostorách ikonického Grandhotelu Pupp bude návštěvníkům k dispozici každý den, vždy mezi 11. až 21. hodinou.

Pod taktovkou měsíčníku Esquire návštěvníky festivalu čekají i dvě speciální události. V Esquire studiu v sobotu 21. srpna představí značka Festka, výrobce kol na zakázku, svůj nový, dlouho očekávaný model a v klubu Peklo ve středu 25. srpna propukne Esquire party s populárním rapperem Yzomandiasem.

„Jsem nesmírně rád, že jsme se jako první pánský časopis v Čechách stali mediálním partnerem tohoto významného festivalu. Věřím, že z letošního úvodního počinu vzejde dlouhodobá tradice a spolupráce,“ dodává šéfredaktor časopisu Esquire Petr Matějček.

Časopis Esquire kromě speciálního pop-upu připravil s novým vydáním i speciální filmově laděnou obálku u příležitosti světové premiéry filmu Zátopek. V rámci slavnostního uvedení filmu na trh bude přednostně distribuováno dvě stě výtisků s tématickou obálkou, která bude následně od 26. srpna 2021 zařazena také do prodeje.

Více o programu Esquire studia se dozvíte na Instagramu @esquireczech.