Letošní ročník Cosmopolitan Beauty Awards je rekordní!

  10:39

V květnovém vydání časopisu Cosmopolitan z portfolia mediální skupiny MAFRA odstartoval už 5. ročník Cosmopolitan Beauty Awards. Tuto prestižní soutěž o nejlepší kosmetický přípravek na trhu pořádají národní edice Cosmopolitanu po celém světě. České vydání časopisu vneslo do soutěže už od počátku unikátní prvek: O vítězích rozhodují v on-line hlasování samy čtenářky a tento interaktivní způsob zapojení se do soutěže každoročně vyvolává mimořádný zájem. Letos bylo zaznamenáno rekordních 82 152 unikátních hlasů pro nominované kosmetické přípravky.

„V době koronavirové izolace jsme se rozhodli ještě více posílit on-linový aspekt soutěže a zapojit do testování soutěžních přípravků desítky českých influencerek v roli Cosmopolitan Beauty Ambasadorek. Ty prostřednictvím svých sociálních sítí oslovily celkem 600 000 sledujících. Díky tomu jsme letos zaznamenali rekordní počet hlasů, a to téměř třikrát vyšší než vloni. S ohledem na situaci ve světě představuje inovaci také způsob vyhlášení výsledků soutěže. Kromě oznámení vítězů v červencovém vydání Cosmopolitanu jsme ve spolupráci s hudební televizí ÓČKO TV natočili také speciální pořad, díky němuž se o vítězích dozví ještě více mileniálek z řad našich čtenářek,” komentuje průběh Cosmopolitan Beauty Awards 2020 šéfredaktorka časopisu Cosmopolitan Sabrina Karasová.

Vzhledem k mimořádným okolnostem letos Cosmopolitan namísto tradiční akce k vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií Cosmopolitan Beauty Awards 2020 připravil speciální pořad, který v úterý 30. června od 18 hodin odvysílá hudební televize ÓČKO TV.

Moderátorkou pořadu bude modelka Kristýna Schicková a kromě Cosmopolitan Beauty Awards Ambasadorek jako hosté vystoupí také youtuberka Not So Funny Any, zpěváci Adam Mišík, Amco a Debbi a rapperka Sharlota. O pořadu se tak díky jejich sociálním sítím dozví téměř milion sledujících.