Květnové „beauty“ vydání měsíčníku Cosmopolitan s netradiční obálkou

  10:11

Cosmopolitan, časopis z portfolia mediální skupiny MAFRA pro mladé městské ženy a dívky, je ve světě proslulý svými tzv. „Cosmo Body“ obálkami typicky zobrazujícími celou či tři čtvrtiny postavy. Pro květnové číslo se redakce české edice výjimečně rozhodla pustit jiným směrem. U příležitosti vyhlášení letošního ročníku soutěže Cosmopolitan Beauty Awards se na titulní stránce speciálního „beauty issue“ objeví portrét herečky Anyi Taylor-Joy, hvězdy populárního seriálu Queen’s Gambit a čerstvé držitelky Zlatého glóbu.

„Portrét byl pro toto speciální číslo jasnou volbou. Anya, její známý hypnotický pohled, a jemné barvy oslavující jaro odstartují každoroční květnové vydání v podobě beauty speciálu u příležitosti vyhlášení populární soutěže Cosmopolitan Beauty Awards,“ dodává Adéla Mazánková, šéfredaktorka titulu.

Květnové speciální vydání měsíčníku Cosmopolitan vychází ve čtvrtek 22. dubna 2021 a zároveň odstartuje 6. ročník české edice prestižní mezinárodní soutěže Cosmopolitan Beauty Awards. Redakce a čtenářky Cosmopolitanu na stránkách www.cosmoba.cz svými hlasy opět budou rozhodovat o těch nejlepších kosmetických produktech roku. Letošní předávání cen bude probíhat netradiční online formou, a to poprvé jako YouTube pořad vysílaný ve středu 23. června 2021.