Jubilejní vítězství pro iDNES.cz, portál už podesáté v řadě získal ocenění Křišťálová lupa

  10:49

Portál iDNES.cz, který patří k nejsilnějším brandům portfolia mediální skupiny MAFRA, zvítězil už podesáté v řadě a odnesl si hlavní ocenění v kategorii Zpravodajství v anketě Křišťálová lupa 2015. Ve všech dosud konaných desíti ročnících tak pokaždé v hlavní kategorii zvítězil. Letos se hlasovalo celkem v 15 kategoriích, o vítězi rozhodovala v šesti kategoriích veřejnost, devět volila odborná porota.

„Chci poděkovat Nadě Petrové a celému týmu a věřím, že zpravodajský servis iDNES.cz bude pro čtenáře i nadále jedničkou na trhu,“ říká předseda představenstva mediální skupiny MAFRA Štěpán Košík.

„Jsme rádi, že se nám podařilo obhájit Křišťálovou Lupu i v jubilejním 10. ročníku. Je to důkaz toho, že celý tým iDNES.cz za vydatné podpory kolegů z MF DNES odvádí dobrou práci a čtenáře to baví,“ říká šéfredaktorka iDNES.cz Naďa Petrová a dodává: „Rok 2015 je pro nás i obchodně úspěšný, takže myslíme i na rozvoj. Čtenářům tedy děkuji za podporu a ujišťuji je, že se mají i v roce 2016 na co těšit.“

Mezi nominovanými byl i vědecko-technický server Technet.cz, který skončil v kategorii zájmových webů druhý.

Anketa Křišťálová Lupa 2015 - Cena českého internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu za rok 2015. Desátý jubilejní ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádal server o českém Internetu Lupa.cz.