Jarní Nákupy Ona Dnes ve znamení atraktivních slev začínají už v pondělí 17. května

  14:26

Magazín Ona Dnes v období od 17. do 23. května 2021 čtenářkám už po třiadvacáté nabídne možnost výhodných nákupů z oblasti kosmetiky, módy, vybavení do domácnosti, sportovních potřeb a mnohých dalších. V rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR se mohou těšit na více než 160 kuponů se slevami ve výši až 50 %. Tváří jarních Nákupů Ona Dnes se tentokrát stala herečka Markéta Děrgelová. Kuponovou knížku čtenářky najdou v lifestylovém čtrnáctideníku Žena a život (12.5.) a tradičně bude součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona Dnes (17.5.) a čtvrtečního vydání MF DNES s magazínem DNES+TV (20.5.). Od 18. května se budou slevové kupony zobrazovat také v aplikaci Portmonka.

„Načasování letošních jarních Nákupů Ona Dnes nemohlo vyjít lépe – obchody jsou konečně otevřené a naši čtenáři si tak plnohodnotně mohou užít akcí a slev, kterých je v kuponové knížce připraveno více než 160. Aktuální pandemická doba nás učí více nakupovat v e-shopech, proto jsme v rozšířeném vydání pondělního magazínu Ona Dnes připravili navíc velký manuál o výhodách i nástrahách online nákupů,“ říká Zuzana Zbořilová, pověřená vedením magazínu Ona Dnes.

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden ve více než 2 600 kamenných obchodech a více než 90 e-shopech po celé České republice.

Vybírat bude opět možné z množství známých a oblíbených značek, které se do akce zapojily. Kromě jiných například About You, Alza, Butlers, C&A, CCC, Datart, Douglas, GAP, Kanzelsberger, Klenoty Aurum, Mall, Natuzzi Editions, PetCenter, Sephora a spousta dalších.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz.

Generálním partnerem pro Nákupy Ona Dnes je Mastercard.

S Nákupy Ona Dnes je již tradičně spojen finanční dar ve výši 150 tisíc korun na podporu projektu Finanční gramotnosti a další pomoci matkám v azylových domech pro Nadaci Terezy Maxové dětem, která je Charitativním partnerem akce.