Jarní Nákupy Ona Dnes ve znamení atraktivních slev začínají už 14. května

  18:11aktualizováno  18:14

Magazín Ona Dnes v období od 14. do 20. května 2018 čtenářkám již posedmnácté nabídne možnost výhodných nákupů. V rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR se mohou těšit na 140 kuponů se slevami ve výši až 50 %. Tváří jarních Nákupů Ona Dnes se stala moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková. Kuponová knížka bude součástí pondělního vydání deníku MF DNES v magazínu Ona Dnes a čtvrtečního vydání MF DNES s Magazínem DNES+TV.

Nakupovat se slevovými kupony bude možné po celý týden, ve více než 2 500 kamenných obchodech a více než 80 e-shopech po celé České republice.

„Těší mě, že s každým dalším kolem nákupů se nám daří získávat nové zajímavé klienty. Co se naopak nemění, je to, že slevové kupony platí po celý jeden týden. Díky tomu se Nákupy Ona Dnes staly největší slevovou akcí, kterou kdy magazíny v České republice uspořádaly,“ říká Lucie Šilhová, šéfredaktorka magazínu Ona Dnes.

Ani letos v magazínu Ona Dnes nebudou chybět medailonky ke kuponové knížce, které čtenářkám poskytnou bližší informace o daném obchodě či službě.

Nově se zapojily oblíbené značky: parfumerie Douglas, Lindex či SAM73.CZ. Mezi dalšími známými značkami zapojenými do akce nechybí například Adidas, Baťa, Blažek, C&A, Festina, Knihkupectví Dobrovský, Manufaktura, New Yorker, Pet Center, Presence, Reno, S. Oliver, Tchibo, Trenýrkárna.cz, Yves Rocher a mnohé další.

Generálním partnerem akce Nákupy Ona Dnes je Mastercard.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupony na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz nebo na Facebooku Nákupy Ona Dnes.