Jarní Jarmark OnaDnes.cz otevře brány k výhodným nákupům pro dobrou věc už v sobotu 16. března od 9.00 hodin

  18:05aktualizováno  18:05

Na Výstavišti v pražských Letňanech se tuto sobotu (16.3.) od 9.00 do 17.00 hod. uskuteční v pořadí už 22. Jarmark OnaDnes.cz, největší módní bazar v Česku, na němž své věci tradičně prodávají čtenářky webu OnaDnes.cz mediální skupiny MAFRA. Kromě výhodných nákupů, dobrého jídla a zábavy na místě opět nebude chybět charitativní aukce, do níž kousky ze svého šatníku přispějí i známé osobnosti. Výtěžek z celé akce tentokrát pomůže na cestě do života mladým lidem, kteří kvůli nepřízni osudu vyrůstali v dětském domově. Jarní ročník tohoto tradičního a největšího bazaru v Česku pořádá společnost MAFRA, a.s. ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem.

Osobně na Jarmark OnaDnes.cz zavítá Tereza Maxová, topmodelka a patronka Nadace Terezy Maxové dětem, s níž společně pomůžeme mladým lidem při odchodu z dětského domova. Tři hlavní hrdinové letošních příběhů - Lukáš, Petr a Zuzka, přijedou akci osobně podpořit až z Potštejna na Moravě.

Prodávat kousky ze skříně své i svých kamarádek bude zpěvačka Bára Basiková, přijde i lékařka Kateřina Cajthamlová a režisérka Karin Krajčo Babinská. Oblečení do aukce věnovaly herečky Simona Stašová, Zlata Adamovská a Kateřina Klausová, moderátorky Lejla Abbasová, Klára Doležalová a Ivana Kulhánková, zpěvačka Petra Janů či zpěvák Martin Harich.

Na Jarmarku bude také představena lyžařská kombinéza Ester Ledecké, která bude předmětem charitativní aukce na portálu iDNES.cz pořádané koncem března ve prospěch Nadace Terezy Maxové dětem.

Generálním partnerem Jarmarku OnaDnes.cz je Čekankový sirup.