iDNES Premium slaví 100 000 aktivních předplatitelů a je mediálním partnerem dvou utkání 2022 NHL Global Series v Praze, včetně exkluzivního předprodeje

  13:02

Už na 100 tisíc aktivních předplatitelů využívá výhod unikátního projektu iDNES Premium! Patří do portfolia mediální skupiny MAFRA a nabízí prémiový obsah doplněný o atraktivní benefity. iDNES Premium se navíc stalo také mediálním partnerem dvou utkání 2022 NHL Global Series a díky tomu mají předplatitelé možnost zažít jedinečnou atmosféru zápasů 7. a 8. října v Praze. Exkluzivní předprodej vstupenek pro členy bude spuštěn prostřednictvím iDNES Premium v pondělí 25. dubna v 9 hodin a potrvá do pátku 29. dubna do 9 hodin, na www.idnes.cz/premium.

„iDNES Premium je aktuálně největším zpravodajským webem s předplatným na českém trhu. Dosažení milníku 100 tisíc předplatitelů je dalším důležitým krokem v dlouhodobé strategii Mafry a potvrzením, že uživatelé prémiového obsahu kvitují unikátní spojení výběru toho nejlepšího z titulů našeho portfolia, doplněné o exkluzivní materiály a další porci atraktivních výhod,” uvedl Štěpán Košík, předseda představenstva MAFRA, a.s. a dodal: „Dosavadní zájem o iDNES Premium nás samozřejmě velmi těší. Jsme si ale vědomi, že obsah iDNES Premium musíme dále rozvíjet a zlepšovat, aby co nejlépe reagoval na potřeby a přání uživatelů.”

Prémiové články a seriály, prémiový sport, prémiové vstupenky na atraktivní akce s možností přednostního nákupu, filmové zážitky online zdarma dvakrát týdně, každý měsíc pestrá nabídka audioknih a e-knih zdarma či se slevou i zdravotní výhody. To všechno a ještě mnohem víc nabízí svým členům iDNES Premium. Dosud si uživatelé v rámci iDNES Premium přečetli více než 26 tisíc prémiových článků na portálech iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz, 97 741krát si stáhli k poslechu audioknihy, 50 022krát stáhli e-knihy, 112 804krát si přehráli filmy online a nakoupili 41 256 vstupenek na vybrané koncerty a kulturní akce v předprodejích nebo za zvýhodněných podmínek.*

Součástí předplatného iDNES Premium je také přístup k digitálnímu předplatnému deníků MF DNES, Lidové noviny nebo řady oblíbených časopisů, jako je například týdeník Téma.

Přednostní nákup vstupenek na NHL, zvýhodněné roční předplatné i exkluzivní soutěže

· Členství v iDNES Premium umožňuje přednostní nákup vstupenek na dvě dnes ohlášená utkání základní části 2022 NHL Global Series: San Jose Sharks vs Nashville Predators, která se odehrají ve dnech 7. a 8. října v pražské O2 areně. Předplatitelé si budou moci prostřednictvím iDNES Premium přednostně zajistit vstupenky již od pondělí 25. dubna od 9 hodin (do pátku 29. dubna do 9 hodin), a získají tak významný náskok před zahájením veřejného prodeje.

· U příležitosti dosažení hranice 100 tisíc členů je nyní jako dárek k dispozici také zvýhodněné roční předplatné iDNES Premium pro první rok za cenu 199 Kč (nabídka platí od 21. 4. do 28. 4. 2022).

· Nejen na sportovní fanoušky z řad členů iDNES Premium čekají rovněž soutěže o lukrativní ceny, jako jsou například zájezdy na závody Formule 1 nebo VIP vstupenky na zápasy MMA.

Více informací o aktuální nabídce a výhodách iDNES Premium naleznete na www.idnes.cz/premium

*Poznámka: Údaje platné k 21. 4. 2022