iDNES Premium má 300 tisíc čtenářů. A stále přibývají

  15:18

Produkt iDNES Premium mediální skupiny MAFRA, který nabízí exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu a je dostupný pouze registrovaným členům, roste raketovým způsobem. Přes 30 tisíc filmů, více než 16 tisíc audioknih, více než 10 tisíc exkluzivních vstupenek na jedinečné koncerty, či sportovní utkání - to jsou jen některé z výhod, které využilo 300 tisíc čtenářů za pouhé dva měsíce od spuštění produktu. Čtenost exkluzivních článků na iDNES Premium dosáhla neuvěřitelných 21 milionů.

„Takový nárůst jsme nečekali ani v těch nejoptimističtějších odhadech. Je vidět, že jsme se strefili do správné kombinace exkluzivního čtení a zábavy,“ uvedl k projektu Štěpán Košík, předseda představenstva MAFRA, a.s.

Výhody členství mohou na adrese iDNES.cz/Premium čtenáři vyzkoušet zdarma až do 30. listopadu 2019. S posledním listopadovým dnem zkušební období skončí, členství už nebude bezplatné.

Dosud zaregistrovaným čtenářům tím však nevzniknou žádné povinnosti. Ten, kdo aktivně nepřevede svůj účet do režimu placeného a neschválí platbu prostřednictvím platební karty, ale ztratí výhody prémiového členství. K jeho zachování není zapotřebí velká investice. V prvním měsíci zaplatí uživatel pouhou korunu, poté přejde na stálou platbu 39 korun měsíčně.

Za tuto na trhu bezkonkurenční cenu získá v prosinci i speciální balíčky výhod. Pokud se přihlásí do 5. prosince 2019, dostane do své schránky zdarma výtisk TV MAX, nejprodávanějšího televizního časopisu v ČR, s programem na celé svátky.

Navíc pro čtenáře, kteří přejdou na placenou verzi, jsou připraveny speciální filmy, exkluzivní edice knih a elektronických předplatných.