Esquire Studio letos ve Varech lámalo rekordy. Už zítra vychází speciální vydání magazínu Esquire s „the best of Vary“, spuštěn je i nový web

  10:14

Měsíčník Esquire z portfolia mediální skupiny MAFRA, který patří k nejsledovanějším pánským titulům na domácí scéně, letos podruhé s úspěchem uvedl své Esquire Studio v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zájem o tento multifunkční prostor v Grandhotelu Pupp byl ze strany veřejnosti i VIP hostů rekordní a stále významně rezonuje také na sociálních sítích. Během festivalu byl zároveň spuštěn web Esquire: www.esquire.cz v novém designu, jako další z platforem digitálního hubu lifestylového portfolia MAFRA. Výjimečné více než stosedmdesátistránkové číslo časopisu Esquire s pěti různými obálkami a exkluzivním výběrem fotografií osobností, které ve Varech vznikly objektivem Benedikta Renče, vychází už ve čtvrtek 28. července.

Esquire Studio – stylový prostor pro zábavu i byznys

I letos mohla veřejnost Esquire Studio v Grandhotelu Pupp navštívit během celého festivalu. Na základě loňského zájmu se však prostor rozrostl do tří částí.

V Backstage oblékal do smokingů značky Blažek zajímavé osobnosti stylista Filip Vaněk, o vlasy se všem staral L’ORÉAL PROFESSIONNEL spolu s Petrou Měchurovou a o make-up Hristina Georgievska tak, aby hvězdy byly připraveny na focení a natáčení pro Esquire.

Blackroom navržený Janem Černým nabízel prostor pro tvorbu obsahu a samotné Esquire Studio se stalo centrem dění, kde se konala obchodní setkání, ale také zde bylo možné načerpat novou energii či zakoupit merch, o jehož design se také postaral Jan Černý. Tričko, mikinu a kšiltovku bude nyní, po skončení festivalu, možné objednat společně s předplatným Esquire exkluzivně online.

Generálním partnerem byla společnost STOPKA, která stylově vybavila všechny tři prostory.

Esquire Studio v digitálním světě

Na Instagramu @esquireczech reach přes 577 000 unikátních uživatelů, více než 200 příspěvků a 1 nový web www.esquire.cz. I tak by se dalo popsat Esquire Studio, jehož digitální stopa, která několikrát atakovala virální hranice algoritmů sociálních sítí, ještě stále rezonuje v prostoru mezi jedničkami a nulami.

Vyfoceno bylo více než 100 zajímavých osobností, které letošní filmový festival navštívily. Z českých tváří nechyběli například bývalá první dáma České republiky Dagmar Havlová, herec a prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška nebo herec Bolek Polívka, ze světových hvězd pak herci Benicio del Toro, Liev Schreiber či Geoffrey Rush. Shrnutí průběhu festivalu okem fotografa Benedikta Renče je k nahlédnutí na webu www.esquire.cz. Detailnější pohled bude k dispozici v novém čísle časopisu Esquire.

„Vary byly letos přesně takové, jaké být mají. Od samého začátku divoké, po ránu bolestivé, chvílemi nebezpečné, vždy povznášející a jednou – alespoň na krátký moment – dokonce i trochu kontroverzní. Takže: skrznaskrz filmové. A pokud jste tam letos nemohli být s námi, přinejmenším byste si neměli nechat ujít exkluzivní fotoreportáž v příštím vydání magazínu Esquire. Koneckonců, jde o nejlepší filmový festival na východ od Západu. Anebo vlastně – nejlepší filmový festival vůbec,“ říká Petr Matějček, šéfredaktor magazínu Esquire.

Unikátní rozšířené vydání Esquire s „the best of Vary“

Nenechte si ujít výjimečné 172 stránkové vydání časopisu Esquire, s pěti různými obálkami a výběrem nejlepších fotografií od Benedikta Renče, které ve Varech letos vznikly. Speciální číslo Esquire bude v prodeji od čtvrtka 28. července 2022.

Děkujeme všem partnerům Esquire Studia.

Generální partner: společnost STOPKA

Partneři: smokingy a obleky BLAŽEK, oblečení PHILIPP PLEIN, GUESS, CALVIN KLEIN, PINKO, ELISABETTA FRANCHI, obuv CCC shoes, brýle EYE-EYE Optika, šperky KAT.jewelry, niche parfémy NOVELLISTA/ NOTINO.cz, ozvučení VOIX, vozy BMW, kola a doplňky SPECIALIZED, drinky ZACAPA, JOHNNIE WALKER, TANQUERAY, NESPRESSO, FERRERO, IQOS, VISA, KVIFF, Grandhotel PUPP.