Darujte zdraví s iDNES Premium: Nová sekce přináší svým členům exkluzivní zdravotní péči

  9:02

iDNES Premium, projekt mediální skupiny MAFRA, který nabízí exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu, se od 1. prosince rozrůstá o novou sekci věnovanou zdraví. Speciál iDNES Premium Zdraví nabídne vedle pestrého prémiového obsahu, včetně rozhovorů s lékaři a předními odborníky na zdravotní problematiku, také spektrum zajímavých výhod spojených s péčí o zdraví. iDNES Premium Zdraví je k dispozici všem uživatelům iDNES Premium, kteří mají aktivováno roční členství.

V první vlně výhod, které členové iDNES Premium získají v rámci sekce Zdraví, jsou například nejpřesnější RT-PCR testy na covid-19. Členský benefit zahrnuje výhodnou cenu, možnost objednávky hned na následující den a dodání výsledků, včetně mezinárodního certifikátu, do 24 hodin od odebrání vzorků.

Veškerá vyšetření jsou dohodnuta ve špičkových zařízeních po celé České republice, jako je například Iscare, Vidia Diagnostika, Ifcor, Gennet, GynCentrum a řada dalších.

iDNES Premium Zdraví je k dispozici všem předplatitelům iDNES Premium s ročním členstvím. Jeho cena je 390 Kč za rok, uživatelé tedy za členství na období dvanácti měsíců zaplatí jen hodnotu deseti měsíčních plateb. Stávající členové iDNES Premium si roční členství mohou přikoupit a bude jim o již zaplacenou dobu prodlouženo.