Číst iDNES.cz se vyplatí. Začíná jarní Megahra, v níž si čtenáři rozdělí hlavní výhry v celkové hodnotě 600 000 korun

  9:16

Zpravodajský portál iDNES.cz mediální skupiny MAFRA opět odmění své věrné čtenáře. Vrací se oblíbená Megahra o peněžní prémie, do které se může zapojit každý registrovaný uživatel. Stačí v období od 18. března do 28. dubna 2024 pozorně hledat a sbírat symboly zlatých mincí s logem iDNES.cz vložené do náhodně vybraných článků napříč rubrikami. Losování proběhne každý den v 9 hodin a na výherce čekají denní odměny ve výši 1 000 korun a týdně navíc prémie 10 000 korun. Novinkou letošního prvního kola Megahry iDNES.cz jsou pak tři hlavní výhry v celkové hodnotě 600 000 korun. Losování o hlavní výhry proběhne v pondělí 29. dubna v 9 hodin.

„Vážíme si každého čtenáře, který chodí pro důležité a především ověřené informace právě na iDNES.cz. I proto mě těší, že můžeme po velmi úspěšném podzimním kole Megahry opět věrnost odměnit,“ říká k soutěži šéfredaktor iDNES.cz Matyáš Kaiser. „V minulém ročníku jsme rozdávali nejen zlato za statisíce korun, ale i každodenní výhry v hotovosti. Ekonomická situace stále není jednoduchá a tak po celých 42 dní soutěže přidáme peníze takzvaně na ruku. Šance vyhrát jednu z hlavních cen je pak v letošním ročníku trojnásobná,“ dodává Kaiser.

Každá nasbíraná mince se započítává do denního a celkového skóre, které si účastníci soutěže mohou průběžně kontrolovat na své kartě hráče.

Ze všech soutěžících, kteří do konce trvání soutěže nasbírají 600 mincí, pak budou vylosováni tři hlavní výherci. Číst se vyplatí, protože s každou vyplněnou hrací kartou se šance v losování násobí. První výherce si přímo od portálu iDNES.cz převezme výhru 300 000 korun, druhé místo bude odměněno 200 000 korunami a třetí vylosovaný získá 100 000 korun.

Více informací k aktuální soutěži Megahra iDNES.cz naleznete na idnes.cz/megahra.