Češi roku 2016, už tuto sobotu v magazínu Víkend DNES

  14:02

Unikátní projekt magazínu Víkend DNES má už své třinácté pokračování. Ke společnému focení redakce pozvala významné osobnosti roku 2016. Zdeněk Svěrák, zlatý olympionik Lukáš Krpálek, další úspěšní sportovci, umělci, vědci, stateční zachránci života i jiní se tentokrát sešli v pražském Paláci Žofín. Jejich velká společná fotografie vyjde v sobotu 31. prosince v MF DNES.

Čechům roku s jejich profily a rozhovory je věnováno speciální vydání sobotního magazínu Víkend DNES. V něm se čtenáři mimo jiné dozvědí, co si Češi roku vlastně myslí o Češích, proč se paralympionik Arnošt Petráček ze všech nejvíc smál, kdy byl hráč pokeru Vojtěch Růžička, který vydělal 48 milionů, v životě na nule nebo jak je možné, že herečka Barbora Poláková miluje žehlení a uklízení...

Na společné fotografii se letos sešlo celkem dvacet čtyři výjimečných osobností z oblasti kultury, sportu, vědy, ekonomie, medicíny, armády, zachránců života a dalších hrdinů každodenního života. Celkem se prestižního fotoprojektu Češi roku zúčastnilo už přes tři sta osobností.