Časopisecké portfolio MAFRA se rozrůstá o nový měsíčník Na chalupě s Terezou Bebarovou

  11:22

Nový lifestylový časopis Na chalupě s Terezou Bebarovou z portfolia mediální skupiny MAFRA je určen všem čtenářům, kteří se zajímají o stylový život ve venkovských chalupách, staveních a chatách. Měsíčníkem provází oblíbená herečka Tereza Bebarová, sama velká milovnice venkova a ctitelka starých tradic a řemesel, která čtenářům pravidelně nabídne inspirativní návštěvy zástupců mnoha oborů, kutilů, výrobců či umělců. Na sto stranách nechybí stylový design pro venkovská obydlí, technická a zahrádkářská témata, cestování, ani nejrůznější rady a tipy odborníků. Prostor mají i sezónní témata a lákavé rubriky pro gurmány.

„Známé rčení Co Čech, to chalupář nabývá v současné době na aktuálnosti. Kvůli koronavirovým opatřením, která zkomplikovala cestování do zahraničí, se lidé začali častěji poohlížet po místě k rekreaci v České republice a mnozí tráví na chalupách více času než obvykle. Věříme proto, že venkovskou inspiraci a užitečné tipy na odpočinek od městského shonu čtenáři uvítají,“ říká k novému časopisu Publisherka Dana Vajglová.

V prvním čísle časopisu Na chalupě s Terezou Bebarovou si čtenáři mimo jiné prohlédnou bydlení této herečky a šéfredaktorky v jedné osobě, zavítají na inspirativní prohlídku rekonstrukce historické bašty z 16. století, dozvědí se, jak pečovat o dřevo v exteriéru, mohou se pokochat letním kuchyňským dekorem, zjistit více o květinách, jejichž krása je trvalá nebo procestovat srdce šumavských hvozdů.

Nový měsíčník poprvé vychází už v úterý 22. června 2021, za cenu 54,90 Kč.