Časopis Žena a život z portfolia mediální skupiny MAFRA slaví 25. narozeniny speciálním sběratelským vydáním

  12:27aktualizováno  12:30

Ve čtvrtek 2. května vychází narozeninové vydání časopisu Žena a život, který už 25 let přináší to nejzajímavější nejen z trendů domácího a světového lifestylu. Unikátní výroční číslo nabídne 284 stran plných zajímavostí i překvapení. Kromě nostalgického ohlédnutí do historie časopisu od roku 1994 například poodhalí myšlenky, radosti i strasti těch, pro které vzniká, představí pohled na ženy v dnešním světě očima odborníků na mezilidské vztahy, přinese rozhovory s herečkami Taťjanou Medveckou, Janou Strykovou a Janou Pidrmanovou a chybět nebude ani soutěž o luxusní dárky.

Součástí speciálního vydání budou samozřejmě také „tradiční“ témata – dozvíte se mimo jiné, jak sestavit dokonalý plán pro pohodový život, představíme to nejlepší pro tvář, tělo i duši z kosmetiky pro nadcházející sezonu a také poradíme, jak připravit skvělé jídlo za 25 minut.

„Kdybych měla říct jen jednu jedinou věc, kterou bych každé ženě přála k narozeninám, byla by to tahle: Miluj svůj život a udělej si ho takový, abys ho milovat mohla,“ vzkazuje čtenářkám šéfredaktorka Michaela Kramárová.