Časopis Tina z portfolia mediální skupiny MAFRA vydává speciál „Fenomén Ordinace a Ulice“ k 15. narozeninám vysílání seriálů

  12:22

Týdeník Tina mediální skupiny MAFRA v rámci jedinečného společného projektu s TV Nova připravil speciální vydání pro fanoušky seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Na 120 stranách speciálu s názvem Fenomén Ordinace a Ulice najdou přehled toho nejzajímavějšího, co se za dobu patnácti let vysílání na televizní obrazovce odehrálo, nahlédnou do zákulisí a mohou si také zasoutěžit o komparzní roli v seriálu, který mají rádi. Speciál bude v prodeji od 15. dubna 2020.

„Časopis Fenomén Ordinace a Ulice je dalším ze společných projektů našeho vydavatelství s TV Nova, v rámci nichž se snažíme přenášet úspěšné a divácky oblíbené televizní formáty do tištěné podoby,“ říká Dana Vajglová, Publisherka časopisu Tina.

Speciál Fenomén Ordinace a Ulice je rozdělen do dvou částí:

První je věnována seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a představí 15 let života v Ordinaci, dějové okamžiky, osudové zvraty, seriálové stálice i hrdiny jednotlivých epizod, legendární scény, vztahové propletence i zákeřné intriky. Chybět nebudou ani postřehy herců o jejich seriálových postavách, pohledy do zákulisí nebo rozhovory s tvůrci seriálu.

Druhá část speciálu čtenáře zavede mezi obyvatele legendární Ulice a přiblíží, co společně prožívají členové seriálových rodin i jednotlivci, jak se vyvíjí jejich osudy, nebo jaká dramata se odehrávají nejen za dveřmi bytů. Mimo jiné také poodhalí tajemství seriálových hrdinů a připomene, jak šel čas s dětskými představiteli. Společně s architektem nahlédne do zákulisí a prozradí, jak se stavěla Ulice.

Příznivci obou seriálů si navíc mohou zasoutěžit o komparzní roli v seriálu, který mají rádi. Soutěžní křížovky pak nabízejí výhry v podobě dárkových předmětů s logem seriálů a také půlroční předplatné týdeníku Tina.