Časopis SPEED z portfolia mediální skupiny MAFRA slaví 20 let

  11:45aktualizováno  11:45

Na stánky už zítra (13. 3.) míří nové číslo časopisu SPEED, které je oslavou 20 let od začátku vydávání tohoto lifestylového magazínu o autech. Výroční číslo vedle tradičních materiálů přinese i ohlédnutí do doby, kdy SPEED vznikl. Vedle testů nejnovějších aut tak čtenáři najdou i jejich předchůdce z roku 1999. Hlavním materiálem čísla je srovnání aktuální generace Škody Octavia s jejím o 20 let starším sourozencem.

V rozhovoru se Emil Triner, v roce 1999 tovární pilot Škoda Motorsportu, rozpomene na to, jaké to bylo, když Škoda Octavia WRC v roce 1999 přišla do světových soutěží. A čtenáři budou moci nahlédnout pod pokličku toho, jak magazín SPEED vzniká a kdo všechno se na něm podílí. Jen v tomto čísle také budou ke zhlédnutí najednou všechny titulní strany za uplynulé roky.

„Každý měsíc přinášíme sto stran stoprocentně českého obsahu. Testy aut, která jsme si sami vyzkoušeli, nejčerstvější novinky, nevšední srovnání, tipy na pozoruhodné cesty k vyvětrání plechových miláčků našich čtenářů nebo zajímavé rozhovory,“ říká Petr Horák, šéfredaktor časopisu SPEED a dodává: „Chceme přinést maximálně objektivní a především věrně zprostředkovaný pocit z každé události nebo svezení každým autem, které redakcí projde. Tomu je podřízen styl, jakým píšeme články. Prostě děláme SPEED srdcem a těší nás, že čtenáři to oceňují.“