Časopis Cosmopolitan vyhlásil vítěze soutěže Cosmopolitan Beauty Awards 2019!

  15:27aktualizováno  15:29

Vítězové již čtvrtého ročníku Cosmopolitan Beauty Awards, soutěže o nejlepší kosmetický přípravek na českém trhu, byli vyhlášeni ve středu 19. června na Cosmo party v prostorách pražské restaurace Soho. Do soutěže bylo nominováno bezmála 400 kosmetických přípravků a nástrojů v 11 kategoriích. O vítězích rozhodovaly svými hlasy v online hlasování čtenářky časopisu Cosmopolitan z portfolia mediální skupiny MAFRA. Letos se jich zúčastnilo rekordních 42 917.

Vítězové jednotlivých kategorií mohou používat pro označení vítězných produktů logo Vítěz Cosmopolitan Beauty Awards 2019. Seznam vítězných přípravků vyšel v červencovém vydání časopisu Cosmopolitan a je uveden také na stránkách www.cosmoba.cz.

Slavnostního vyhlášení výsledků v restauraci Soho se zúčastnily celebrity z řad hereček, zpěvaček a influencerek, například Sharlota, Olga Lounová, Victoria Velvet, Petra Nesvačilová, Petra LovelyHair, Naomi Adachi nebo Veronica Biasol. Večerem provázela moderátorka Lucie Špaková.

Cosmopolitan Beauty Awards je soutěž o nejlepší kosmetický přípravek na trhu, kterou pořádají národní edice časopisu Cosmopolitan po celém světě.